Vytěžování dodávek

Máte svůj vlastní vozový park, ale v hlavní sezoně jsou všechny vaše vozy vytížené? Objednejte se vytěžování dodávek v naší půjčovně dodávek v Brně. Zajistíme optimální provoz vaší firmy. S naší službou vytěžování dodávek doručíte produkty i zboží svým klientům včas a opadnou vám starosti s nákupem dalších dodávek, které by mimo sezonu neměli plné vytížení.

Nejvýhodnější vytěžování dodávek v Brně

Jsme nejvýhodnější půjčovna dodávek Brno s dlouholetou tradicí. Svým zákazníkům nabízíme k vytěžování dodávek kvalitní a prověřené vozy Ford Transit s komfortním stupněm výbavy. Své vozy pravidelně servisujeme a obouváme do kvalitních pneumatik. Dodávky vám půjčíme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem podle vašich potřeb tak, abyste vytěžování dodávek v době hlavní sezony maximálně využili ke svým podnikatelským účelům za nejnižší finanční náklady.

Proč využít vytěžování dodávek u nás

  • pro vytěžování dodávek půjčujeme vozy Ford Transit
  • dodávky pravidelně servisujeme a obouváme do kvalitních pneumatik
  • k řízení vám stačí řidičské oprávnění skupiny B
  • nabízíme možnost pronájmu spolu s řidičem
  • u nás si svůj vůz zaparkujete zdarma
  • vytěžování dodávek zajišťujeme po České republice i v cizině

Proč využít naše vytěžování dodávek

Vyberte si vhodnou dodávku z našeho širokého výběru dodávek podle velikosti přepravního prostoru nebo počtu míst k sezení. Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží. Pravidelně proto optimalizujeme naše služby tak, abychom dokázali splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků a přitom nabízeli nejlevnější vytěžování dodávek v Brně a okolí.

Náš vozový park disponuje moderními dodávkami Ford s komfortní výbavou. Cestování s našimi dodávkami bude příjemné a pohodlné. Každá dodávka má vlastní dálniční známku, k dispozici je řidičům kvalitní GPS navigace s mapami celé Evropy a na palubě užitkového vozu vás čeká osvěžující energetický nápoj.

Vytěžování dodávek se stěhovací technikou v ceně

Stěhování těžkých a velkých břemen je složitý proces, který bývá náročný nejen fyzicky, ale také psychicky. Proto se snažíme svým zákazníkům stěhování velkých břemen co nejvíce zpříjemnit. Ke každé dodávce nabízíme stěhovací rudlík nebo stěhovací popruhy v ceně.