O nás

Půjčovna dodávek Brno

Komfort, pohodlí a spolehlivost. Přesně tyto aspekty se snažíme naplnit, když si půjčujeme dodávku. A my říkáme: „Proč by mělo být cestování dodávkou výjimkou?“ I taková chvíle, jakou je například stěhování nebo cesta dodávkou na dovolenou kvůli velké rodině, může být příjemná. Právě z těchto důvodů u nás najdete pouze dodávky nejvyšší kvality. Naše půjčovna dodávek Brno se na trhu pohybuje celých 12 let. Za tuto dobu jsme zjistili, co naši klienti hledají. A my se jim to rozhodli dát.

V současnosti vám můžeme nabídnout dodávky nejvyšší kvality z našeho rozsáhlého vozového parku. Naše půjčovna dodávek Brno vám může nabídnout jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem dodávky (formou operativního leasingu). Díky tomu si u nás můžete půjčit dodávku na dovolenou, ale i pro své podnikání.

Půjčovna vám garantuje

Důvěryhodnost

Protože si stojíme za tím, že půjčujeme pouze dodávky v nejlepším stavu, nic vám nezatajíme. Naším cílem jsou spokojení klienti, kteří nám důvěřují a plánují se k nám opětovně vracet. Pokud disponujete dotazy, neváhejte a ptejte se. Rádi vám je zodpovíme. O tom, jak kvalitní naše služby jsou, se dočtete v sekci „Reference“.

Flexibilitu

Život každého z nás se skládá z plánů. Bohužel – ne vždy nám všechny plány vyjdou. Musíte se nutně odstěhovat, ale původní pronajímatel dodávky vám odřekl těsně před začátkem celé akce? Nebo jste před odjezdem na dovolenou zjistili, že máte více zavazadel, než jste čekali? Žádný problém, s nečekanými událostmi počítáme. I proto vám dodávku zapůjčíme do 90 minut od přijetí objednávky. Po sedm dní v týdnu.

Spolehlivost

Naše dodávky jsou spolehlivé – a my si zatím stojíme. A to hlavně proto, že svoje dodávky používáme i my sami. Všechny dodávky jsou pravidelně kontrolovány a mají stoprocentní technický stav, za který ručíme.

Profesionální přístup

V naší půjčovně najdete jen personál, který se skládá z profesionálů svého oboru. Všichni naši zaměstnanci dělají svoji práci rádi, díky čemuž od nás odchází zejména spokojení klienti, kteří se k nám i nadále rádi vrací.