Reference na webu

Reference Reference
Martin Charvát

Velmi mile mě překvapila čistota vozu. Bylo to něco, z čeho jsem měl obavy (kvůli špatným zkušenostem z jiné půjčovny), nyní ale mohu říci, že když už si půjčím auto, tak jedině zde.

Reference Reference
Petr Vejvoda

Vlastní automobil na cestování v Praze nepotřebuji, stačí mi MHD. Když už ale musím na pracovní cestu mimo město, je tato autopůjčovna prvním místem, kam volám. Vyhovuje mi přístup zaměstnanců, ale i kvalita služeb.

Reference Reference
Milan Vodička

Nejlepší autopůjčovna, kterou jsem kdy vyzkoušel. Jsem naprosto spokojený.

Reference Reference
Pavel Motyka

Poměrně dobré ceny, kvalitní automobily a překvapivě skvělý technický stav auto. Co dodat? Snad jen to, že se jistě rád vrátím.

Reference Reference
Vilém Šlajs

Auto z této půjčovny jsem měl půjčené už čtyřikrát a vždy naprostá spokojenost. Kvalitní auto za dobrou cenu, určitě doporučuji.

Reference Reference
Monika Fraňková (za tým zaměstnanců)

Naše firma oceňuje kvalitní služby při zapůjčování vozů určených pro pracovní cesty našich zaměstnanců. Spolupracovali jsme již s mnohými autopůjčovnami – zažili jsme neférové jednání, auta, za která by se musel člověk stydět, ale také předražená auta se skrytými poplatky. Na této autopůjčovně oceňujeme naprostou transparentnost a férovost.

Reference Reference
Petra Absolonová

Velmi oceňuji pomoc při výběru vozu. Jako žena se v autech nevyznám, avšak tato autopůjčovna byla ochotna poradit, když jsem si nevěděla při výběru auta poradit. Své porouchané auto mám již opraveno (důvod zapůjčení vozidla z půjčovny) a doufám, že ještě dlouho zůstane v pořádku, pokud se ale zase někdy stane nějaká „krizovka“, vím, kam mám jít.

Reference Reference
Jan Novák

Podle mě jde o nejlepší autopůjčovnu v Praze. Vyzkoušel jsem zatím tři, ale vy mi vyhovujete nejvíc. Hlavně tím, že mi auto přistavíte snad kdekoliv po městě.

Reference Reference
Milena Nováková

Oceňuji výbornou komunikaci s personálem půjčovny. Pokud si nebudete jisti výběrem vhodného auta tak jako já, světa aut neznalá, jistě oceníte ochotu těch, kteří zde pracují.

Reference Reference
Petra Svobodová

Minulý měsíc jsem si půjčila auto v autopůjčovně poprvé. Přiznávám, že zprvu jsem byla hodně nedůvěřivá. Měla jsem strach, že si půjčím nějaký, s prominutím vrak, který potom budu muset zaplatit, i když za jeho stav nebudu moct. Byla jsem však mile překvapena tím, že byly všechna auta v naprosto perfektním stavu, přičemž mi personál ochotně poradil při výběru vhodného vozidla právě pro mě. Navíc jsem ocenila to, že jsem vozidlo mohla vrátit i jinde než v samotné autopůjčovně, do které jsem již nestíhala kvůli svojí časové vytíženosti přijet.

Reference Reference
Karolína Dvořáková

Auto jsme si s manželem půjčili před naší cestou na dovolenou. Autobusem se nám cestovat nechtělo (znáte to, plná sedadla s malým prostorem na nohy, někdo vám dýchá za krk) a naše vlastní auto nebylo ve stavu, kdy bychom chtěli do Francie cestovat právě s ním. Proto jsem hledala na internetu půjčovny aut v Praze, které umožňují zapůjčení vozidla na delší dobu – a to i na cestu do zahraničí. Měla jsem strach z toho, jak složité takové zapůjčení může být. Byla jsem ale mile překvapena. Personál autopůjčovny byl velmi ochotný, se vším poradil. Už víme, kam se obrátit příště.

Reference Reference
Milan Dvořák

V autopůjčovně pracuje velmi milý personál, který je vám schopen o nabízených automobilech říct téměř vše. Vzhledem k tomu, že neřídím pravidelně, své auto nepotřebuji. Když už nějaké potřebuju na služební cesty, vím, kde hledat.

Reference Reference
Pavel Černý

Chválím další velmi úspěšné zapůjčení auta. S autopůjčovnou mám vícero zkušeností, proto když můj kamarád sháněl automobily na rozvoz svatebčanů na své svatbě (nechtěl autobus), bylo jasno.

Reference Reference
Ivo Veselý

Na cestu na dovolenou se svojí rodinou jsem nemohl jet svým autem. I kdyby se tam vlezli všichni členové mé rodiny, neměli bychom sebemenší šanci, abych do auta nacpal všechny kufry a další věci. Už z tohoto důvodu byla cesta vlakem nebo autobusem nepředstavitelná. Miluji cestu autem, kdy můžeme dělat přestávky po cestě v době, kdy sami chceme. A ne se řídit řidičem, který dá pauzu na to, že si sotva zajdete na toaletu. Autopůjčovna Praha nemá problém ani se zapůjčením většího vozu, ani s cestou do zahraničí. Navíc oceňuji dálniční známku a ochotný personál.

Reference Reference
David Kučera

Tato autopůjčovna je jedna z mála, kam se dovolám víceméně kdykoliv to potřebuji. Navíc miluju rychlost přistavení vozu. Je to maximálně hodina a půl, ke všemu kdekoliv po Praze.

Reference Reference
Jindřich Kalina

Pronájem auta proběhl podle objednávky. Personál v autopůjčovně byl milý a ochotný, vysvětlil nám, jak s autem máme zacházet a co dělat raději nemáme. Potěšil nás (mě i ženu) i kvalitní stav auta, takže jsem nemusel mít strach, že se za jízdy rozpadne (ano, i taková auta některá půjčovny nabízí).

Reference Reference
Alois Mácha

Vyzvednutí auta v den rezervace je super služba, kterou na této autopůjčovně naprosto miluju. Nemluvě o tom, že se nemusím ani hnát na místo, kde půjčovna sídlí, protože oni auto přivezou ke mně.

Reference Reference
Michal Filip

Rád bych vám tímto poděkoval za zapůjčení automobilu z vaší autopůjčovny. Do Prahy jsem jel na pracovní cestu, přičemž mi měl být na nádraží přistaven automobil jiné autopůjčovny. Ale kvůli zpoždění vlaku jsem tuto autopůjčovnu již neměl šanci stihnout. Proto jsem rád, že jsem našel kontakt na vás. Hodinu před mým příjezdem do města jsem si u vás rezervoval svůj automobil, po příjezdu vlaku jsem si chvilku počkal a auto jsem měl u sebe. Díky tomu nebyly moje původní plány nijak extrémně opožděny, za což jsem vám neskutečně vděčný. Nemluvě o profesionálním a vstřícném přístupu, co se týče vrácení vozu opět mimo vaše sídlo.

Reference Reference
Zdeněk Kadlček

Moje práce obnáší pravidelné cesty do zahraničí – za mými klienty. A protože nechci jezdit svým vlastním autem, pravidelně a rád využívám služeb vaší autopůjčovny. Ze všeho nejvíc mi vyhovuje možnost přistavení automobilu přímo k firmě, odkud na cesty vyrážím. Díky tomu nejsem nijak zdržován tím, že bych musel jet do Prahy 4, kde sídlíte, když pracuji na opačné straně Prahy.

Reference Reference
Miroslav Potyka

Naše firma zaměstnává spoustu zaměstnanců, jejichž pracovní náplní je (mimo jiné) i spousta cestování. A to nejen po Praze samotné, ale i po okolních městech. Protože nemáme čas nakupovat svá vozidla, o jejichž stav bychom se museli jednotlivě starat, využíváme možnost operativního leasingu. Díky tomu můžeme dlouhodobě používat vozidla nejlepší kvality. A když už se s nimi přeci jen něco stane, jste vy těmi, co to za nás vyřeší.

Reference Reference
Emil Zvalčák

Minulý týden jsem auto potřeboval jako sůl. Čekala mě cesta pro moji ženu do porodnice, jízdy do práce, ale i nákupy věci, které bylo třeba sehnat, než bude naše miminko doma. Bohužel, jako naschvál mě pár dní před těmito činy naboural mladý opilec. A protože jsem auto opravdu potřeboval, řešil jsem, kde si jej budu moct zapůjčit. O to víc mě potěšilo, že jsem narazil na vaši autopůjčovnu, kde jste mi byli schopni půjčit automobil nejen na těchto pár dní, ale i na první dny, kdy jsem si svoji polovičku vyzvednul i s potomkem, protože mé auto bylo stále v servisu.

Reference Reference
Julie Horáková

Cestou tohoto hodnocení bych ráda za mě i za přítele poděkovala ještě jednou za zapůjčení vozidla z vaší autopůjčovny. A to hlavně za milé a vstřícné jednání, které se jen tak nevidí. Nemluvě o tom, že jsem se strachovala, že nám propadne dovolená, protože nám auto vypovědělo službu pouhý den před odjezdem. A nejen, že nebyl problém půjčit auto den před odjezdem. Na místě jsem zjistila, že auto si lze půjčit klidně i do devadesáti minut. Takže až zase někdy budu potřebovat půjčit auto, vím, na koho se obrátím.

Reference Reference
Kristýna Hodonská

Autopůjčovna Praha splnila moje očekávání. Protože se v autech vůbec nevyznám, ale jedno jsem si nutně potřebovala půjčit, jsem poprosila o radu svého kamaráda, který si auta půjčuje pravidelně kvůli práci. Doporučil mi vaši půjčovnu. A jsem nadmíru spokojena s přístupem zaměstnanců.

Reference Reference
Kamil Doupovec

Půjčení automobilu proběhlo bez sebemenších problémů. Mohu jedině doporučit. Nejen, že jsem si mohl automobil půjčit i na cestu do zahraničí – na dovolenou. Navíc nebyl problém si zapůjčení prodloužit, stačilo se domluvit.

Reference Reference
Jan Vavrečka

Nedávno jsem se chystal se svojí rodinou na dovolenou do Německa. Automobil vlastním, ale už s ním raději nejezdím na delší trasy. No a nové si chci kupovat až někdy příští rok. Zatím delší cesty řeším zapůjčením auta od kamaráda, ten sám byl ale bohužel zaneprázdněný, takže i když byl se mnou domluvený, své auto mi půjčit nemohl. Za to mi ale jeho otec doporučil vaši autopůjčovnu, kde si zaměstnanci jeho firmy půjčují automobily zcela běžně. A já můžu říct, že vašich služeb využiji rád kdykoliv to bude třeba.

Reference Reference
Karel Polák

Oceňuji skvělý přístup zaměstnanců. Automobil byl připraven přesně na čas, což oceňuji i vzhledem k tomu, že jsem si žádal ještě tentýž den. Auto bylo ve fajn technickém stavu, a to je taky plusový bod k dobru.

Reference Reference
Jaroslav Boháč

Byl jsem spokojen se vším, co souviselo se zapůjčením automobilu ve vaší autopůjčovně. Auto bylo čisté a spolehlivé, kauce byla vrácena ihned po vrácení vozu. Personál půjčovny byl ochotný, milý, vstřícný, vysvětlil podrobně, jak probíhá zapůjčení vozidla, ale i jeho vrácení.

Reference Reference
Tomáš Vůjta

Jsem spokojený na 100 procent. Přesně takto si představuji, že bude probíhat kvalitní zapůjčení automobilu na mé cesty. Objednávka auta byla vyřízena v enormní rychlosti, takže jsem mohl během dvou hodin vyrazit rovnou na cestu. Nemluvě o tom, že mi bylo auto přistaveno rovnou k mému domu na opačném konci Prahy, než sídlí tato půjčovna aut.

Reference Reference
Radek Pokorný

Chválím kvalitu služeb této autopůjčovny. Po nepříjemných zkušenostech v jiné půjčovně jsem se vyptával více než je příjemné, personál mi ale ochotně odpověděl na všechny moje dotazy.

Reference Reference
Mirek Novák

Jedna z mála půjčoven aut v Praze, kterou můžu opravdu doporučit. Služby personálu jsou více než příjemné, automobily jsou na úrovni. Co víc si jen přát.

Reference Reference
Daniel Beránek

Za svůj život jsem už vyzkoušel spoustu autopůjčoven, s jistotou ale můžu říct, že ta vaše mě překvapila nejvíc. A to nejen automobily v super stavu, ale i příjemných a milým personálem. Nemám totiž rád, když někam přijdu a personál se mnou jedná jako s něčím, čeho se chce co nejdřív zbavit. Tady se to nestalo.

Reference Reference
Jakub Marek

Autopůjčovnu jsem vyzkoušel na doporučení tchána, který je každou chvíli s tchýní na cestách. Holt, dobrodruhové každou buňkou v těle. A můžu říct, že jsem opravdu spokojený.