Jak probíhá zapůjčení vozidla

Potřebujete dodávku a rozhodujete se, zda využít služeb naší půjčovny dodávek Brno? V tom případě byste si měli zjistit, jak takové zapůjčení dodávky u nás probíhá. Berte to jako návod, podle kterého budete postupovat.

VYBERTE SI DODÁVKU

Ze všeho nejdříve si najděte dodávku, kterou si budete chtít zapůjčit. Náš vozový park je rozsáhlý, takže si jistě vyberete takovou, která bude vašemu vkusu nejblíže. Za technický stav našich vozidel ručíme. Všechny dodávky jsou pravidelně servisovány. Najdete zde jak dodávky s automatickou, tak i manuální převodovkou.

TUTO DODÁVKU SI OBJEDNEJTE

Pokud jste si vybrali dodávku, kterou si chcete zapůjčit, rezervujte si ji. Kontakty najdete na webu. Při rezervaci musíte uvést, jestli si pro dodávku přijedete, nebo jestli vám ji máme přistavit. Přistavení vozidla je po celém Brně zdarma. Mimo Brno to závisí na domluvě. S dodávkami můžete jezdit po České republice, ale i v rámci EU.

VOZIDLO VÁM PŘEDÁME

Nyní přichází na řadu předání vozidla (v předem domluvený čas, případně místo). Vozidlo při předání společně nafotíme a zkontrolujeme jeho stav. Vozidla jsou ve skvělém technickém stavu, ale rádi vás přesvědčíme. Poté s naším zaměstnancem sepíšete jednoduchou smlouvu. Vše zabere maximálně 15 minut.

SPOKOJENÁ JÍZDA

Protože chceme, abyste byli spokojeni, nabízíme vám hned několik akcí a bonusových služeb, které vám vaši jízdu zpříjemní. Můžeme vám zapůjčit GPS navigaci, ale i dětskou autosedačku. Dále vám nabízíme připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně.

VRÁCENÍ DODÁVKY

Jako poslední přichází na řadu vrácení dodávky. Každou dodávku půjčujeme s plnou nádrží proto ji tak, prosím, vraťte. Dodávka musí být ve stejném technickém stavu jako před zapůjčením. Tak jako u předání vozidla, i jeho vrácení může probíhat mimo naši půjčovnu. Při vrácení zkontrolujeme stav dodávky, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme kauci. V případě kauce placené hotově peníze vrátíme hotově. Při platbě kartou či převodem vracíme stejným způsobem.