Půjčovna dodávek Náchod

Půjčovna dodávek Náchod

28.04 2020

Společnost vznikla již v roce 1990, kdy zde byly poskytovány především služby autoservisu. Během oprav vozů si však majitelé začali všímat potřeby svých zákazníků získat náhradní vozidlo po dobu opravy jejich vlastního, a tak i z tohoto důvodu vznikla Půjčovna dodávek v Náchodě.

Pronájem vozidel v Půjčovně dodávek Náchod

Autopůjčovna Náchod se zaměřuje jak na krátkodobý pronájem, tak i na dlouhodobý pronájem vozidel různých typů. Nabízí v Náchodě pronájem jak osobních vozidel, tak i dodávek a nechybí ani pronájem přívěsů. Součástí pronájmu může být i zapůjčení navigace, střešních boxů, dětských autosedaček a jiného vybavení. V případě, že se vám vaše vlastní vozidlo porouchá, můžete využít služby odtahu vozidel – a to nejen v České republice, ale i po celé Evropě.

Půjčovna, kterou si oblíbíte

Autopůjčovna Náchod vsází na individuální přístup. Nečekají vás žádné skryté poplatky, přistavení v Náchodě je zdarma a všechna vozidla z půjčovny jsou pojištěná.

Podmínky pronájmu vozidel

V případě, že si chcete zapůjčit automobil či jiné vozidlo u této půjčovny, musíte mít alespoň 21 let. V případě, že jste fyzickou osobou, předložíte občanský a řidičský průkaz, podnikatelé navíc živnostenský list. U právnických osob se jedná ještě o výpis z obchodního rejstříku, plnou moc pro řidiče (jestliže řidičem není jednatel firmy) a doklady.

Co je třeba znát?

Před samotným zapůjčením vozidla je třeba uhradit vratnou zálohu, která se skládá hotově. Minimální doba pronájmu vozidla ať už osobního či dodávky je jeden den. Čas se počítá od doby, kdy si vozidlo vyzvednete či přeberete. Pohonné hmoty nejsou součástí pronájmu vozidla, v ceně je zákonné i havarijní pojištění a dálniční známka.