Bonusy

Zakládáme si na špičkových službách, které budete chtít díky jejich kvalitě využívat opakovaně. Právě z těchto důvodů půjčovna dodávek Brno nabízí bonusové služby, které vám zážitek z vaší cesty ještě více zpříjemní. Součástí našich bonusových služeb je:

  • MOŽNOST SJEDNÁNÍ 0% SPOLUÚČASTI NA NEHODĚ
  • PŘISTAVENÍ DODÁVKY DO 90 MINUT OD PŘIJETÍ OBJEDNÁVKY
  • ASISTENČNÍ SLUŽBY ZDARMA
  • VĚRNOSTÍ PROGRAM

Možnost sjednání 0% spoluúčasti na nehodě

Pokud se budete cítit příjemněji s vědomím, že budete mít „pojištění“ navíc, můžeme vám nabídnout možnost sjednání 0% spoluúčasti na autonehodě. V praxi to bude vypadat tak, že v případě autonehody jakéhokoliv druhu budete mimo hru. Díky tomu se nebudete podílet na placení případných škod a potíží s dodávkou. Všechny tyto problémy za vás vyřešíme my.

Přistavení automobilu do 90 minut od přijetí objednávky

U nás nezáleží na tom, zda budete potřebovat objednat dodávku týden nebo dvě hodiny předem. Jsme schopni vám nabídnout zapůjčení dodávky i na poslední chvíli, díky čemuž se na nás rádi obrací ti, kteří spěchají. Vaši dodávku vám můžeme přistavit do devadesáti minut od jejího potvrzení. A to kdekoliv po Brně zdarma.

Asistenční služby zdarma

Ne vždy jde vše podle plánů. Každého z nás může potkat menší nehoda či nepříjemnost. Všechny tyto problémy jsme vám schopni pomoci vyřešit. A to s pomocí našich asistenčních služeb, které budete mít v ceně pronájmu dodávky. Stačí, když nám zavoláte na náš telefon. Pošleme za vámi mobilního technika, které dohlédne na zápis poškození a vytvoření dokumentace (například v případě nehody).

Věrnostní program

Své klienty si hýčkáme. Proto vám chceme nabídnout slevu 30 % na třetí zapůjčení dodávky od naší půjčovny dodávek v Brně. A to za podmínky, že jste dodávky vždy vrátili bez poškození.