Půjčovna dodávek se vyplatí

Půjčovna dodávek se vyplatí

17.06 2020

Stavební materiál na přestavbu chalupy se určitě nedopraví na místo určení sám stejně jako se sami jen tak jako nově zakoupený nábytek. Obě tyto situace vyžadují spolehlivou a především rychlou přepravu. Každý se může obrátit na své přátele, kteří mají dostatečně velký vůz, ovšem může se také stát, že dodávku jednoduše nikdo z nich nemá. Tady přichází na řadu řešení, které se jistě bude zamlouvat všem. Své služby totiž nabízejí půjčovny dodávek, kam patří i půjčovna dodávek.cz.

Co lze od pronájmu dodávky očekávat

Pronájem auta je dlouho vyhledávanou službou. Zároveň není o nic méně populární pronájem užitkových vozidel ve srovnání s jednoduchými osobními automobily. Jedná se o relevantní službu, která je v posledních letech dost využívána. Tyto služby využívají nejen soukromé osoby pro svůj účel, ale také firmy a společnosti, třeba půjčovna dodávek.cz, které potřebují dodávky například k přepravě zboží či jiného mateiálu, ale rovněž pro přepravu více osob najednou. Jedná se zejména o firemní školení, veletrhy a konference, ale i služební cesty.

Co půjčovny nabízejí

Všechny půjčovny, i půjčovna dodávek.cz, nabízejí především spolehlivé služby a kvalitní, prověřené vozy, které podle potřeby také obměňují. Dále nabízejí široký výběr vozidel všech světových značek, variant a modelů a to se jistě vyplatí, protože zákazník tak má možnost volby. O tyto dodávky mají také zájem začínající podnikatelé, drobní živnostníci nebo hodinoví manželé, kteří vlastně potřebují převážet své nářadí a stroje potřebné k vykonání své práce. Je to dobrá volba a navíc se nemusejí zájemci o využití dodávky spolehnout na banky a jejich úvěry. Půjčovny, a také půjčovna dodávek.cz,  nabízejí nejen krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem, který je výhodný zejména pro podnikatele a živnostníky.

Výhody pronájmu

  • Klient si nezávisle vybere potřebné auto. Zde se řídí svými požadavky a vybírá potřebné modely, nosnost.
  • Neexistují žádné hodinové platby ani dodatečné náklady na auto nebo počet najetých kilometrů. Pronájem je započítáván za počet dní.
  • Není třeba se starat o hledání nejvýhodnější povinné ručení nebo jiné pojištění vozu stejně jako se při pronájmu dodávky zákazník nemusí starat o pravidelný servis vozu, s tím spojenou výměnu pneumatik a podobně.

PŮJČOVNA DODÁVEK A MIKROBUSŮ

Osobní dodávky

Takové vozy jsou výhradně pro přepravu osob. Tady je to možnost hromadného přesunu lidí například do zaměstnání nebo na firemní školení, které se koná v jiném městě a firmy či společnosti tak ušetří spoustu nákladů, ksteré by byly spojeny s přepravou zaměstnanců jiným způsobem. Cestující mají dostatek místa a pohodlí, takže se taková možnost přepravy jistě vyplatí. Navíc je tu i výhoda časové nezávislosti.

K pronájmu je potřeba…

Ovšem pronájem dodávek nebo jiných vozidel se neobejde bez určitých pravidel. K pronájmu jsou potřeba platné doklady, tedy občanský průkaz a řidičský průkaz. Počítat se také musí s vratnou kaucí. Správný výběr dodávky nás také opravňuje k řízení vozidla do 3,5 t, takže nám bude stačit běžný řidičák. Některé autopůjčovny vyžadují věk řidiče nad 23 let s ohledem na praktické zkušenosti.