Půjčovna dodávek v Brně

Půjčovna dodávek v Brně nabízí kvalitní a prověřené dodávky Ford Transit pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Pro stálé zákazníky nabízíme výhodný operativní leasing na míru šitý vašim potřebám tak, aby dlouhodobý pronájem pro vás byl vždy nejvýhodnější. Jsme moderní půjčovna dodávek v Brně a neustále se snažíme upravovat své služby tak, abychom vyšli vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Nebojíme se splnit všechna přání tak, abyste byli vždy spokojeni. Jedině individuální přístup, nejlevnější ceny v Brně za pronájem dodávky a kvalitní služby, z nás dělaní nejoblíbenější půjčovnu dodávek v Brně a okolí.

Půjčovna dodávek v Brně a vozový park

Naše půjčovna dodávek v Brně garantuje svým novým i stávajícím zákazníkům jistotu, že dostanete k dispozici kvalitní a prověřené vozy Ford Transit. Naše vozy pravidelně obměňujeme, proto garantujeme půjčení moderních a komfortních dodávek. Navíc naše dodávky nejsou polepeny reklamou, proto je půjčení dodávky zcela diskrétní. Vaši zákazníci tak nepoznají rozdíl, zda máte svou vlastní dodávku nebo půjčenou od naší nejlevnější půjčovny dodávek Brno.

Navíc je každá dodávka vybavena vlastní GPS navigací, českou dálniční známkou a stěhovacím rudlíkem nebo další stěhovací technikou. Proto i stěhování a jiné činnosti spojené s našimi užitkovými vozy budou pro vás lehké a příjemné s jistou dávkou komfortu.

Proč naše půjčovna dodávek v Brně?

  • půjčujeme dodávku na krátkodobý i dlouhodobý pronájem
  • sestavíme vám operativní leasing na dodávku Ford Transit podle vašich potřeb
  • s námi máte dostatečně vysoký limit kilometrů na den
  • naše vozy jsou zabezpečeny GPS
  • garantujeme výhodné havarijní pojištění
  • každý vůz je opatřen dálniční známkou
  • ke každé dodávce půjčujeme stěhovací techniku zdarma
  • zajistíme parkování vašeho vozu v našem areálu zdarma

Půjčovna dodávek v Brně a kvalitní pojištění včetně asistenční služby

Naše půjčovna dodávek v Brně na trhu působí již mnoho let. Proto svým zákazníkům nabízíme kvalitní havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a nonstop asistenční službu, díky které budete mít jistotu, že v případě jakékoli nehody vám ihned přistavíme náhradní vůz. Navíc je možné u nás sjednat i 0% spoluúčast v případě nehody.

Půjčovna dodávek v Brně a možnost přistavení dodávky či pronájem řidiče

Potřebujete převést rozměrný nebo těžký náklad, ale nejste si jisti v řízení velkých vozů? Nemáte dostatečné zkušenosti s řízením? Nedělejte si starosti spojené s pronájmem dodávky. Naše půjčovna dodávek v Brně nabízí pronájem dodávky spolu s řidičem. Sjednejte si u nás čas a místo, kam má náš profesionální řidič přijet a o ostatní se postará sám.

Nemáte jak se dostat do naší půjčovny dodávek? Využijte možnost přistavení dodávky v Brně zcela zdarma. Rovněž si na předem stanoveném místě můžeme dodávku sami opět vyzvednout a ostatní formality vyřídíme za vás.