Půjčovna dodávek Blansko

Naše půjčovna dodávek sídlí nedaleko Blanska a to v Brně. Svým zákazníkům nabízíme nejlevnější půjčení dodávky v Blansku a Brně, a proto se na nás obracejí klienti z celého regionu.

Nebojíme se garantovat nejlepší ceny na trhu za pronájem dodávky a přitom nabízet kvalitní a nadstandardní služby v oblasti pronájmu dodávek. Dodávky nabízíme ke krátkodobému i

dlouhodobému pronájmu. V našem vozovém parku máme nové, moderní dodávky Ford Transit, které disponují komfortním stupněm výbavy a stěhovací technikou. Proto i stěhování nebo manipulace s těžkým nákladem bude pro vás hračka.

Půjčovna dodávek Blansko zajišťuje nadstandardní služby za nízké ceny

Potřebujete půjčit dodávku na několik hodin a jste soukromá osoba, nebo potřebujete čas od času využít služby půjčení dodávky, protože potřebujete odvést své výrobky či zboží zákazníkovi? Pak právě pro vás je k dispozici naše spolehlivá a moderní půjčovna dodávek Blansko. S našimi vozy můžete bezpečně vyrazit na cestu po celé České republice i do ostatních států. Garantujeme vysoký počet kilometrů na den a při překročení limitu si u nás jednoduše dopočítáte, kolik vás pronájem dodávky v naší půjčovně dodávek Blansko vyjde. Všechny ceny najdete v platném ceníku na našich internetových stránkách. U nás vás nikdy nezaskočí vyšší cena za pronájem dodávky, než jakou jste čekali.

Půjčovna dodávek Blansko nabízí:

  • Pronájem spolehlivých dodávek Ford Transit s komfortní výbavou
  • U nás můžete jezdit s dodávkami po ČR i do zahraničí
  • Pronajímáme nové, moderní a pravidelně servisované dodávky
  • Vozy nabízíme s manuální i automatickou převodovkou
  • Dodávku různých velikostí si můžete pronajmout na libovolně dlouhou dobu
  • Všechny dodávky přistavíme kdekoli v Brně zdarma
  • Nabízíme možnost pronájem dodávek Brno spolu s řidičem
  • Ke každé dodávce půjčujeme stěhovací rudlík
  • U nás můžete zaparkovat svůj vůz po dobu pronájmu dodávky ZDARMA

Půjčovna dodávek Blansko garantuje:

Půjčení dodávky v případě poruchy vašeho vozu – s námi nikdy nezůstanete bez užitkového vozu. Ať už jste drobný živnostník nebo velká firma, která má svou dodávku v servisu, naše půjčovna dodávek Blansko vám vždy přistaví spolehlivou dodávku bez reklamních polepů. Vy tak můžete bez starostí rozvést zboží či výrobky klientům diskrétně, aniž by rozeznali jestli jste přijeli vlastní nebo pronajatou dodávkou.

Přistavení dodávky nové v případě nehody – Na cestách vás může potkat mnoho nemilých překvapení, ale naše půjčovna dodávek Blansko garantuje přistavení dodávky nové, pokud se stanete účastníkem dopravní nehody nebo dojde k poruše na dodávce.