Půjčení dodávky

Sháníte nejvýhodnější půjčení dodávky v Brně a okolí? Potřebujete půjčení dodávky na několik hodin nebo potřebujete pronajmout dodávku na několik týdnů v měsíci? Naše profesionální půjčovna dodávek Brno se věnuje pronájmu dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Všechny naše užitkové vozy si můžete zapůjčit krátkodobě, pro pronájem na dlouhou dobu nabízíme klientům individuální nabídku šitou na míru vašim potřebám. Rovněž nabízíme půjčení dodávky na operativní leasing.

Půjčení dodávky pro soukromé osoby i firmy

K našim spokojeným zákazníkům patří soukromé osoby, drobní živnostníci i velké firmy. Neinvestujte do nákupu nové dodávky a ušetřené peníze raději investujte do své firmy. Půjčení dodávky nebylo nikdy výhodnější. Navíc nejsou naše dodávky polepeny reklamou, proto garantujeme diskrétnost. Vaši zákazníci nebudou vědět, zda jste přijeli vlastní nebo půjčenou dodávkou.

Proč využít naše půjčení dodávky?

  • Půjčení dodávky můžete využít na krátkodobý i dlouhodobý pronájem
  • Pronajímáme dodávky s komfortní výbavou
  • S našimi dodávkami můžete cestovat po ČR i do zahraničí
  • Pronajímáme nové, moderní a pravidelně servisované dodávky
  • Užitkové vozy nabízíme s manuální i automatickou převodovkou
  • Dodávku různých velikostí si můžete pronajmout na libovolně dlouhou dobu
  • Všechny dodávky přistavíme kdekoli v Brně zdarma
  • Nabízíme půjčení dodávky spolu s řidičem
  • Ke každé dodávce půjčujeme stěhovací rudlík

Půjčení dodávky a mnoho výhod pro vaší komfortní jízdu

Naše půjčovna dodávek v Brně vám zajistí půjčení dodávky tak, abyste si jízdu s našimi vozy opravdu užili bez starostí. Na cestách vás bude jistit kvalitní havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a nonstop asistenční službou, díky které budete mít jistotu, že v případě jakékoli nehody vám ihned přistavíme náhradní vůz. Navíc je možné u nás sjednat i 0% spoluúčast v případě nehody. Samozřejmostí je přistavení nové dodávky v případě poruchy či nehody.

Půjčení dodávky spolu s řidičem

Půjčení dodávky využívají naši klienti pro přepravu zboží i pro stěhování. Každou naši dodávku můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Pokud si však netroufáte řídit půjčené nebo velké auto, můžete využít naší službu půjčení dodávky spolu s řidičem. Pak už stačí řidiči sdělit místo nakládky a vykládky a o ostatní už se postará on sám. Dle předchozí domluvy můžeme zajistit i odvoz dodávky k nám na pobočku.