Pronájem dodávky

Hledáte nejlevnější pronájem dodávky v Brně? Objednejte si dodávku Ford Transit u naší profesionální půjčovny dodávek Brno. Nabízíme výhradně kvalitní a pravidelně servisované vozy s výhodným havarijním pojištěním s nízkou spoluúčastní. Každý pronájem nabízíme s mnoha službami v ceně.

Pronájem dodávky za výhodné ceny

Přijďte si k nám vybrat dodávku šitou na míru vašim potřebám. Naši specialisté vám poradí s výběrem vhodné dodávky podle vašich potřeb. Vybírat dodávky můžete ze spolehlivých dodávek převážně značky Ford, které po celou dobu pronájmu hlídá non-stop asistenční služba. Dodávky disponují dálniční známkou, pro snadnou orientaci vám poslouží kvalitní GPS navigace s mapami celé Evropy a s těžkými břemeny vám pomůže stěhovací technika, jako je stěhovací rudlík, manipulační technika, nosiče, zavazadlové boxy, kurty a ostatní pomůcky dle potřeby.

Proč využít náš pronájem dodávky?

  • pronájem dodávky nabízíme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem
  • pronájem dodávky nabízíme spolu s navigací, dálniční známkou a manipulační technikou
  • každá dodávka je pravidelně servisovaná a obutá do kvalitních pneumatik
  • dodávku jistí non-stop asistenční služba i havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí
  • u nás můžete zdarma zaparkovat svůj vůz po dobu pronájmu dodávky
  • nabízíme pronájem dodávky spolu s řidičem
  • dodávku přistavíme zdarma po celém Brně

Nabízíme pronájem dodávek o víkendech a svátcích

Navštivte nás na pobočce každý den v čase od 7:00 až 18:00. V případě potřeby pronájmu dodávky mimo pracovní dobu nás kontaktujte na telefonním čísle, které nikdy nevypínáme. Jsme tu pro vás každý den včetně víkendů a svátků.

Objednejte si pronájem dodávky právě nyní

Potřebujete urgentně přestěhovat velká břemena, která se vám nevejdou do osobního vozu? Využijte služeb naší profesionální půjčovny dodávek Brno. Nabízíme dodávky různých velikostí a půjčujeme je na libovolně dlouhou dobu. Zákazníkům nabízíme možnost přistavení dodávky všude po Brně zcela zdarma, nabízíme rovněž půjčení dodávky s řidičem. Objednejte si pronájem dodávky právě nyní prostřednictvím mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře.