Pronájem dodávek

Jsme specializovaná půjčovna dodávek Brno a svým zákazníkům nabízíme krátkodobý a dlouhodobý pronájem dodávek značky Ford Transit. Nabízíme vozy nejrůznějších specifikací do hmotnosti 3,5t. Službu pronájem dodávky mohou využít soukromé osoby, právnické osoby i drobní živnostníci. Naše dodávky mohou řídit všichni řidiči se zkušenostmi minimálně dva roky a to s řidičským oprávněním skupiny B. Nabízíme pronájem dodávek na krátkou i neomezeně dlouhou dobu.

Pronájem dodávek s tradicí

Naše půjčovna dodávek Brno působí na trhu již mnoho let a za roky praxe dobře víme, co naši klienti od pronájmu dodávek očekávají. Proto nabízíme mnoho nadstandardních služeb v ceně vozu. Nebojíme se vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Pro dlouhodobý pronájem dodávek nabízíme svým novým i stálým klientům zvýhodněné podmínky půjčení a to dle vašich individuálních potřeb. Objednejte si dlouhodobý pronájem dodávek, sdělte nám své požadavky a my vám sestavíme pronájem dodávek na míru vašim potřebám. Rovněž nabízíme možnost sjednání operativního leasingu dle vašich potřeb.

Nejvýhodnější pronájem dodávek v Brně a okolí

  • Své dodávky pravidelně servisujeme, kontrolujeme a pečlivě čistíme
  • Ručíme za perfektní technický stav vozu a jeho čistotu
  • Auto vám půjčíme na několik hodin i na neomezeně dlouhou dobu
  • Ke každé dodávce půjčujeme ZDARMA stěhovací rudlík i stěhovací popruhy
  • Dodávky disponují dálniční známkou pro Českou republiku
  • Otevřeno máme 7 dní v týdnu včetně svátků
  • Nabízíme možnost 0% spoluúčasti při dopravní nehodě
  • Na cestách vás jistí nonstop asistenční služba

Kdy využít pronájem dodávek

Pro jednorázovou přepravu i pro pravidelnou dopravu zakázek doporučujeme využít našeho nejvhodnějšího pronájmu dodávek. Náš vozový park disponuje kvalitními a prověřenými vozy, které pravidelně servisujeme a obouváme do kvalitních pneumatik. Dodávky disponují velkou ložnou plochou. Pokud ji nepotřebujete každý den, vyplatí se vám ji půjčit dodávku u nás. Podmínky půjčení dodávky jsou vstřícné a ceny velmi dostupné. Na každý pronájem dodávek vám vystavíme fakturu, kterou můžete uplatnit jako náklad. Nedělejte si starosti s nákupem vlastního vozu a využijte pronájem dodávek u naší nejlevnější půjčovny dodávek v Brně a okolí.

Pronájem dodávek spolu s dalšími službami v ceně

Pro své zákazníky se snažíme neustále upravovat nabízené služby tak, abychom nabídli co nejlepší komfort našim klientům. Pronájem dodávek zajišťujeme s dalšími doplňkovými službami, jako je například pronájem dodávky spolu s řidičem, přistavení dodávky kdekoli v Brně zdarma nebo půjčení stěhovacího rudlíku a další stěhovací techniky v ceně. Pronájem dodávek nabízíme s výhodným havarijním pojištěním s nízkou spoluúčastí. Dle domluvy zajišťujeme i 0% spoluúčast. Na cestách vás jistí nonstop asistenční služba a garantujeme přistavení nové dodávky v případě poruchy nebo havárie.