Pronájem dodávek Brno

Půjčovna dodávek Brno se specializuje na pronájem dodávek Brno značky Ford Transit a další. Nabízíme vozy různých specifikací do hmotnosti 3,5 t. Naše dodávky mohou řídit všichni řidiči se zkušenostmi minimálně dva roky a to s řidičským oprávněním skupiny B. Naše půjčovna dodávek Brno nabízí krátkodobý pronájem dodávky na několik hodin i dlouhodobý pronájem.

Jsme firma s dlouholetou tradicí a víme, co naši klienti od pronájmu dodávek Brno očekávají. Proto nabízíme mnoho nadstandardních služeb v ceně vozu a jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším přáním našich zákazníků. Pro dlouhodobý pronájem dodávek Brno nabízíme zvýhodněné podmínky půjčení i možnost sjednání operativního leasingu dle vašich potřeb. Naše služby jsou vhodné pro soukromé osoby, živnostníky i firmy.

Pronájem dodávek Brno za výhodných podmínek

  • Zajišťujeme pronájem výhradně spolehlivých dodávek pro jízdy v České republice i v zahraničí
  • Pronajímáme kvalitní a pravidelně servisované vozy Ford Transit
  • Vozy nabízíme s manuální i automatickou převodovkou
  • Každý vůz je vybaven komfortním stupněm výbavy
  • Dodávku různých velikostí si můžete pronajmout na libovolně dlouhou dobu
  • Všechny dodávky přistavíme kdekoli v Brně zdarma
  • Nabízíme možnost pronájem dodávek Brno spolu s řidičem

Půjčení dodávky i s řidičem

Potřebujete převést rozměrný náklad, který se vám nevejde do vašeho osobního vozu, ale netroufáte si řídit velkou dodávku sami? Nebo potřebujete přepravit zboží svému zákazníkovi, ale nechcete ztrácet čas na cestách? Objednejte si naší službu půjčovny dodávek Brno spolu s řidičem.

Jak funguje pronájem dodávek Brno s řidičem

Objednejte si dodávku na určitý čas a nezapomeňte našim kolegům sdělit, že máte zájem o pronájem dodávek Brno spolu s řidičem. Ten vás nebo vaše zboží vyzvedne na požadovaném místě v předem sjednaném čase a odveze na místo doručení. Cena za pronájem dodávky spolu s řidičem je xxx Korun za 1 kilometr. Pronájem dodávek Brno spolu s řidičem si můžete objednat na území České republiky i do zahraničí. Užitkové vozy jsou tu určeny pro vás, proto se nebojte sdělit nám své další požadavky a přání, které se budeme snažit vyhovět přesně podle vašich představ.