Recenze knihy Inspirace pro váš byt

Recenze knihy Inspirace pro váš byt

25.12 2021

Inspirujte se stovkami praktických nápadů od současných světových designérů, jak vylepšit svůj byt, dům i chalupu. V knize Inspirace pro váš byt najdete 1 000 inspirativních nápadů a návrhů pro každou místnost vašeho domu.

Plánujete rekonstrukci nebo stojíte před úplně prázdným bytem po nastěhování, který je nutné co nejdříve a hlavně prakticky vybavit? Než se pustíte do zařizování, přečtěte si praktickou brožuru pro každého, kdo se potýká s problémy zařizování. Kniha Inspirace pro váš byt od uznávané autorky Holly Becker, se stane praktickým pomocníkem a nepostradatelným parťákem pro ty z vás, kteří potřebují zařídit i moderní malý městský apartmán.

Inspirujte se v této knize nejen tipy, ale také obrázky. Váš byt bude doslova pastvou pro oči, ale zároveň bude využitý každičký centimetr tak, abyste měli co nejvíce odkládacích prostor. Samozřejmě s odkazem na moderní architekturu, kde převládá minimalismus.

V knize najdete použitelné příklady a inspirující obrázky skutečných bytu, kde lidé opravdu žijí. Obsahuje 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho domu. Proč nebydlet lépe, když to je tak snadné? Celkový počet stran této knihy je 288 a zabalená je do pevné vázané vazby.