Dodávky Ford

Hledáte spolehlivou půjčovnu dodávek v Brně a okolí? Objednejte si spolehlivé a moderní dodávky Ford Transit v naší půjčovně dodávek. K dispozici máme vlastní vozový park, který disponuje převážně dodávkami značky Ford s komfortním stupněm výbavy. K dispozici nabízíme dodávky Ford s automatickou nebo manuální převodovkou.

Půjčte si dodávky Ford na jak dlouho chcete

Hledáte pronájem dodávky Ford na krátkodobý či dlouhodobý pronájem? Obraťte se na naší půjčovnu. K pronájmu nabízíme mnoho nadstandardních služeb navíc. Pro klienty rovněž nabízíme pronájem dodávky Ford Transit na operativní leasing. Sdělte nám své požadavky a my vám připravíme operativní leasing šitý na míru vašim potřebám tak, abyste co nejlevněji užívali naše dodávky po několik let, aniž byste se museli zajímat o servisy, platbu silniční daně nebo výměnu pneumatik.

Dodávky Ford se službami zdarma

Všechny námi nabízené dodávky Ford splňují nejpřísnější kritéria a půjčujeme je v kvalitním technickém stavu. Vozy pravidelně kontrolujeme a servisujeme a obouváme do kvalitních pneumatik. Kromě toho máme všechny dodávky vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku. S našimi vozy můžete cestovat bez starostí do zahraničí. Na cestách vás jistí výhodné havarijní pojištění. Naprostou samozřejmostí je pro nás NONSTOP asistenční služba. Všechny vozy jsou komfortně vybaveny a na vyžádání si můžete zdarma zapůjčit stěhovací rudlík, transportní kurty či navigaci. Každý vůz je navíc chráněn GPS lokátorem.

Proč si půjčit dodávky Ford?

  • dodávky Ford jsou spolehlivé, prostorné a komfortní užitkové vozy
  • s našimi dodávkami můžete bez starostí cestovat po ČR i do zahraničí
  • dodávky Ford půjčujeme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem
  • sestavíme vám operativní leasing na dodávku Ford podle vašich potřeb
  • s námi máte dostatečně vysoký limit kilometrů na den
  • naše vozy jsou zabezpečeny GPS
  • garantujeme výhodné havarijní pojištění
  • každý vůz je opatřen dálniční známkou

Dodávky Ford s mnohaletou tradicí

Naše půjčovna dodávek Ford působí na trhu již mnoho let a proto garantujeme nejlevnější pronájem dodávky v Brně a okolí. Svým zákazníkům nabízíme nadstandardní služby v ceně a zároveň klademe důraz na kvalitu nabízených služeb. Všechny ceny jsou u nás transparentní. S námi dopředu víte, kolik za pronajatou dodávku zaplatíte. Navíc si u nás můžete objednat přistavení dodávky v Brně zdarma nebo možnost pronájmu dodávky spolu s řidičem.