Dodávky Brno

Využijte služeb nejlevnějšího pronájmu dodávky Brno. Jsme specializovaná půjčovna dodávek Brno, která nabízí svým novým i stávajícím zákazníkům kvalitní, moderní a pravidelně servisované vozy Ford Transit.

Spolehlivé dodávky Brno

Naše spolehlivé a moderní dodávky Brno rychle a bezpečně převezou rozměrný nebo těžký náklad, který se vám nevejde do vašeho osobního vozu. Všechny naše dodávky mají váhu do 3,5 tuny, proto je můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Zabýváme se krátkodobým i dlouhodobým pronájmem. Nevyhovuje vám pronájem na neomezeně dlouhou dobu? Nechte si u nás sestavit operativní leasing dle vašich potřeb. Vůz vlastníme my a spolu s tím na nás padají veškeré povinnosti, servisy a opravy vozu. Vy vůz pouze užíváte dle svých aktuálních potřeb.

Proč využít právě naše dodávky Brno

  • zajišťujeme pronájem dodávky Brno pro jízdu v České republice i v zahraničí
  • naše dodávky jsou výhradně pravidelně servisované užitkové vozy Ford Transit
  • dodávky půjčujeme i mimo otevírací dobu
  • zákazníkovi na základě požadavků přistavíme zdarma po Brně a okolí
  • dodávky Brno půjčujeme i s řidičem za výhodnou cenu
  • všechny dodávky při vrácení pečlivě kontrolujeme a čistíme
  • dodávky Brno půjčujeme vždy s plnou nádrží

Na co lze použít dodávky Brno

Přestěhování bytu – Stěhujete malou místnost nebo rovnou celý dům? Šetřete své osobní auto a pro přepravu rozměrného nebo těžkého nákladu využijte naše dodávky Brno. Užitkové vozy půjčujeme na několik hodin, i na několik týdnů v měsíci. Pro stěhování máte dostatek kilometrů v ceně pronájmu vozu a ještě zbude nějaká rezerva pro případ nouze.

Přeprava nového nábytku – Pořídili jste si nový nábytek a nevejde se vám do vašeho vozu? Naše dodávky Brno nabízí jednoduchou přepravu prostorného gauče, skříně i celé ložnice. Do naší dodávky Brno se vejdou tři pasažéři a k dispozici vám bude stěhovací rudlík či popruhy pro jednoduchou manipulaci s těžkými břemeny.

Přeprava zboží – Ať už jste malý živnostník nebo velká firma, čas od času budete jistě potřebovat půjčit naši kvalitní dodávku. Jako stálý zákazník u nás získáte řadu bonusů a možnost využití operativního leasingu na míru vašim potřebám. Naše dodávky Brno půjčujeme bez reklamního polepu, proto bude půjčení diskrétní.