Dodávkové vozy

Hledáte kvalitní a moderní dodávkové vozy, se kterými byste převezli rozměrný náklad, nový nábytek nebo zboží svým zákazníkům? Ať už jste soukromá osoba, drobný živnostník nebo velká firma, využijte služeb pronájmu dodávek. Naše dodávky nabízíme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Ať už se rozhodnete půjčit si dodávkové vozy na několik hodin, dnů nebo na delší čas, vždy vám vyjdeme s vašimi požadavky vstříc.

Dodávkové vozy na míru vašim potřebám

Jsme profesionální půjčovna dodávek Brno a ve svém vlastním vozovém parku máme převážně dodávkové vozy značky Ford. K dispozici máme mnoho typů dodávek tak, abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Na našich internetových stránkách najdete veškeré informace k jednotlivým dodávkám. Rozhodujete se při výběru a nevíte si rady? Obraťte se na náš odborný personál, který vám pomůže vybrat nejlepší dodávkové vozy.

Proč si půjčit dodávkové vozy u naší půjčovny dodávek?

  • půjčujeme dodávkové vozy značky Ford Transit
  • dodávky pravidelně servisujeme a obouváme do kvalitních pneumatik
  • k řízení dodávkových vozů vám stačí řidičské oprávnění skupiny
  • u nás si svůj vůz zaparkujete zdarma

Dodávkové vozy půjčujeme i s manipulační technikou

Naše půjčovna dodávek Brno působí na trhu již mnoho let. Pravidelně aktualizujeme své nabízené služby ke spokojenosti našich zákazníků. Dodávkové vozy půjčujeme s mnoha doplňkovými službami navíc. Každá dodávka disponuje vlastní dálniční známkou, v případě zájmu zapůjčíme do dodávky i GPS navigaci. Pro snadnou manipulaci s těžkými břemeny poskytneme stěhovací rudlík, manipulační techniku, nosiče, zavazadlové boxy, kurty a ostatní pomůcky dle potřeby.

Dodávkové vozy na operativní leasing

Potřebujete pronajmout dodávku na delší čas a chtěli byste vyzkoušet naši službu operák na zkoušku? Pro podnikatele nabízíme operativní leasing sestavený dle vašich aktuálních potřeb. Dodávkové vozy na operák jsou vodné především pro začínající nebo drobné podnikatele, kteří

nechtějí investovat do nákupu vlastního tranzitu. Naše dodávkové vozy si můžete zarezervovat on-line, pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky či mailem v pohodlí domova nebo kanceláře.